| Cruddys a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa dau jos cateva kilograme in cel mai scurt timp posibil, fara diete sau sala big grin Funda, multumeesc tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miraflo a răspuns:

Pai nu prea ai cum..doar sa incerci macar sa nu mai mananci multhappy

| karsivan a răspuns:

NU poti, nu exista asa ceva, daca apare sa ma anunti si pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O alimentaţie săracă caloric şi mişcare fizică zilnic.
Te pup!