| Maftei_Alexandru_George_1996 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca are ceva daca mananc omleta seara ma rog nu neaparat seara in general daca e bine sa mananc cand tin dieta?

dau funda! 1!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emayperritos a răspuns:

Daca ti dieta nu trebuie sa mananci omleta. Si in plus nu este bine sa mananci omleta seara ci doar la pranz si miculdejun. Seara trebuie sa mananci ceva usor. Gen o salata sau fructe simple. Este mai sanatos si mai gustos.