| GOGAIE18 a întrebat:

Salut tuturor! big grin Azi am descoperit pe degetul mare, la incheietura acestuia o biluta alba in totalitate, cu diametru de ~ 1mm, care nu iese decat foarte foarte putin din relief, iar daca o apasa nu ma doare. Imi poate spune si mie cineva ce e aia si ce trebuie facut, va rog? Va multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca nu da semne de vindecare intr-un timp rezonabil, mergi la un doctor, el te va vindecawinking

| Skilline2012 a răspuns:

Salut! Este un neg, nu te ingrijora, iti va trece. Am vazut si la colegi de ai mei care aveau pe maini (degete)

| GOGAIE18 explică (pentru Skilline2012):

Multumesc mult. O sa tin cont de sfatul tau si o sa ma tratez de preferat cu rostopasca ( + plasturi ).