| Dimon_9690 a întrebat:

Salut,va rog frumos spuneti-mi ce boala e asta " Apt Gl-2 "? mi-a scris in adeverinta de recrutare de la armata m-a elibirat! va rog spuneti-mi ce boala e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| hanzelik a răspuns:

Heyyy, apt Gl-2 nu e nici o boala, inseamna apt pentru sericiul militar

| hanzelik a răspuns:

Deci dai funda? inseamna ca esti capabil pentru sericiul militar, adica poti sa fi militar si din astea

| anncutsa a răspuns:

Asta nu e o boala... poate nu te-ai uitat tu bine pe adeverinta big grin
Inseamna ca esti apt pentru a putea face armata.
Bafta! :*

| hanzelik a răspuns (pentru anncutsa):

I-am raspuns dejatongue

| anncutsa a răspuns (pentru hanzelik):

Eu cand i-am trimis raspunsul nu imi mai aparea si altelewinking.

| Dimon_9690 explică:

Da cei asta Apt? va rog frumos?

| anncutsa a răspuns (pentru Dimon_9690):

Apt medical inseamna ca esti sanatos! a fi capabil sa faci efort, sport ..etc.