| Ddddddd_9710 a întrebat:

Salut, vin si eu cu o peroblemalaughing))Aseara dupa ce am avut relatii cu prietenul meu, am observat ca ambii suntem murdari de singe, nu atit de mult insa oricum ma preocupa faptul.Ma gindeam ca, posibil s-a rupt tocmai acum himenul deoarece la prima noastra relatie sexuala singe nu a fost deloc =\ Poate cineva din voi ma poate ajuta cu ceva, sper ca nu e nimic rauhappy=**Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o rana pe col. Sangerarea la contact sexual a unei femei care nu este virgina, impune consult ginecologic la cat mai scurt timp pentru a depista zona din care s-a produs sangerarea. daca ultimul tau consult ginecologic cu test Papanicolaou este mai vechi de 3 luni, e cazul sa mergi maine la ginecolog. Sangerarea la contact sexual, mai ales daca nu e insotita de durere, este un mare semnal de alarma.

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Poți discuta și cu un medic!

| Esperança a răspuns:

Mici cu muci la nas, dar voi aveti relatii cu "prietenul" laughingrolling on the floor

| KaterinaPetrova a răspuns:

Asta este cel mai posibil:d

| Isabellpink a răspuns:

Nu, nu este nimic rau in asta, este ceva normal ca atunci cand intretii primele relatii sexuale sa fie urmate de o mica sangerare.Asa ca stai linistita nu este nimic rau in asta :*.O zi frumoasa :*

| Isabellpink a răspuns:

Tu esti laughing ca tie iti curge sange din pi**a laughing!

| Isabellpink a răspuns:

Deci citam : ''needucate al de tine''laughing poate tu esti putin analfabeta laughing! hai sa fim oameni seriosi! primul meu raspuns a fost cat se poate de decent happy bine la al doilea deja s-a dus politetea laughing) pentru ca nu o meriti oh go on

| Isabellpink a răspuns:

Mai bine mergi tu la un medic happy!

| rolly3342 a răspuns:

Hahaa stiam eu ca e posibil:are pla asa mica ca te-a... si ai ramas tot virgina...haha OMFG.sigur nu te-a durut.THAT"S A KEEPER rolling on the floor)

| Ddddddd_9710 explică:

Pink20 - nu a fost prima relatie sexualalaughing)

| Ddddddd_9710 explică:

Dar nici macar nu cunoasteti virsta mea, asa ca nu vorbiti aiurea.Si da, cred ca v-oi consulta medicul cit de curind posibilhappy

| Ddddddd_9710 explică:

Pink20-esti bolnava!

| Ddddddd_9710 explică:

Pink20-am postat intrebarea aici ca sa primesc rs normale, nu ca niste needucate al de tine sa scrie toate prostiile aici!

| Ddddddd_9710 explică:

Du-te si-ti da o palma, ma rog, poate te-ai linisti putinwinkingBye=*

| Ddddddd_9710 explică:

Byyyyyye!

| ccyblis a răspuns:

Sal.eu am auzit de la prieteni care avusese rel cu o tipa iar el nu se dezvirginase, ma gandesc asa o fii fost si la voi la inceputhee hee