| tigrul2 a întrebat:

Vineri am facut operatie de fimoza. Mi-a cusut si a zis sa revin vineri la control si sa scoata atele cred. Acum e problema ca unde e cusut s-a cam ingustat si fac pisu mai greu decat vineri. Am avut circumcizie. E normal? Dupa indepartarea atelor se va largi? Am 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

Ti-a facut circumcizie? Adica nu mai ai pielea aia care acopera capul?

| tigrul2 explică (pentru alexandruanghel):

E intorasa pielea si cusuta

| alexandruanghel a răspuns (pentru tigrul2):

Vorbesti prostii. Cum sa intorci pielea si sa o cosi laughing)?

| horsecri2000 a răspuns:

Salut
te-a durut?
cu ce anestezie ti-ai facut?