| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mancati pentru a slabi/a nu va ingrasa? :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| realitate a răspuns:

Pai fumeaza, dormi cate 3 4 ore, si nu uita mult sex

| lololololol a răspuns:

Ca de obicei, fara fastfood!

| ubitzika a răspuns:

Poi eu sunt slabutza si pap orice in afara d grasime sau multa carne ca imi vene sa vomit in general fructe si supe nu prea multe dulciuri si somnul ingrasa nu cred ca trebuie sa t apuci de fumat deoarece poti slabi tu dar cu sanatatea apoi va exista o problema

bafta sper ca te am ajutat:Xhappy

| lolly_6164 a răspuns:

Pai de exemplu eu cand incerc sa tin cura de slabire...ma ingras... iar cand mananc tot ce vreau, oricand vreau...slabeschappy So, nu ma mai chinui cu curele...viata e prea scurta si prea frumoasa pentru a nu profita din plin de ea big grin

| rozalia25 a răspuns:

Orice, fara excese, fara e-uri prea multe si conservanti. In schimb minim 2 litri de lichide pe zi: ceaiuri, apa, sucuri naturale si 30 de minute de sport pe zi te ajuta sa arati bine si sa ai o greutate normala.