| anonim123aaa a întrebat:

Vreau detalii despre pastile care te ajuta la erectie. Viagra e ok? Pot sa o iau si fara prescriptie medicala? Daca nu, dati-mi niste exemple de pastile ce le pot lua si fara prescriptie medicala si care sunt ok. Merci fain!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

De ce nu mergi la urolog? Are el destule variante mai usoare si mai eficiente. Viagra produce erectii prea puternice, dureroase si are reacții adverse deloc tolerabile pentru unii oameni.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai fa-ti un control medical si apoi vei vedea daca ai nevoie de asa ceva.