| Silviu1991 a întrebat:

Vreau sa raspundeti daca stiti exact! M`ar interesa cat costa o proteza dentara fixa pe o singura parte ( partea de sus)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Costa 250 de lei doar pe o singura parte, 400 pe ambele.

| adishanti a răspuns:

Am gasit niste informatii legate de procedura si preturi pentru proteza dentara fixa cu 4 si 6 implanturi aici: https://www.dentalpremier.ro/proteza-fixa-cu-4-implanturi-pret/
Aveti si explicatii cu video ca sa vedeti cum se realizeaza o astfel pe proteza fixa pe implanturi dentare.