| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc si m-am gandit sa ma apuc de tae bo, dar nu stiu daca o sa functioneze. Voi ce ziceti, o sa aiba efect? A incercat cineva tae bo? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am incercat dar am auzit ca functioneaza

| luisanamy a răspuns:

Te va ajuta Tae bo, dar conteaza si alimentatia.

| Diana769 a răspuns:

Eu am incercat si e foarte eficient, atata timp cat faci exercitiile potrivit. Gasesti video-uri pe you tube. Incearca sa le faci dimineata pe cele usoare si seara pe cele mai intense. daca vrei sa slabesti frumos, nu mai manca nimic dupa ora 6 seara happy.

| RoxanaCC a răspuns:

Buna seara, orice sport e bun plus o dieta echilibrata pentru a avea rezultate optime