| Iulian890 a întrebat:

Salut You, de cateva săptămâni nu prea mai adorm, adică ma culc la 10.30-11 si adorm pe la 3, cel mai rau e când am scoala si trebuie sa ma trezesc.
Bunicamea are niște pastile de somn si imediata adoarme, dar mi se pare ca sunt prea tânăr sa iau medicamente ca sa dorm.
Faza e că mă gândesc cam prea mult.
Si cum pot sa adorm mai repede?
Ps Fara lapte cald, ceaiuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca o màsturbare si vezi cum te ia somnu sau lasa geamu deschis pana se face racoare in camera inainte sa mergi in pat

| Yuoia a răspuns:

P.S. Si fara medicamente!