| intrebareasdf a întrebat:

Salutare, a inceput sa imi sangereze penisul, nu stiu din ce motive, dar a inceput ca un punctulet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate e o rana de la o partida de sex agresiv.mergi la medic daca nu incepe sa se vindace.

| intrebareasdf explică (pentru onasis1961):

Astazi nu am avut probleme, dar daca imi era rosu de mai multe ori, chiar si ieri(de foarte multe ori aveam mancarimi) ce ar putea fi? sad

| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie de un medic.Ai facut cumva sex neprotejat?

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Poate fi un inceput de herpes s-a spart bășica și curge sânge cel puțin așa se manifestă la bărbați, am văzut așa ceva și e al dracului de urât. Oricum să vadă medicu! urgent!

| intrebareasdf explică (pentru darrio2007):

Nu am facut sex, dintr-o data mi-a curs...

| intrebareasdf explică (pentru Azµre):

Imi era de foarte multe ori rosu, iar ieri a inceput sa curga sange sad

| darrio2007 a răspuns (pentru intrebareasdf):

Poti avea o raceala la rinichi.Sau o mica infectie.

| SimionAlexandru a răspuns:

Mergi la doctor. Am cautat si pe internet cate ceva pentru tine, insa nu am gasit. Mai bine mergi la doctor..Nu risca o infectie.