| dbem a întrebat:

Salutare, am 20 ani si am asa numiti dinti de iepure si vreau sa stiu daca se mai poate corecta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristi20029 a răspuns:

Da du-te la dentist pentru aparat dentar

| oanaony a răspuns:

Doar aparat dentar sa stii ca nu trebuie sa te ingrijorezi exista aparate dentare care sunt doar pentru acasa...sau cand dormi am purtat si eu...a dat roade [cum s-ar zice ]