| Yllusion a întrebat:

Salutare... Am luat 2 zile Biorinil și am făcut reacție adversa. Tensiunea arteriala a crescut... Seara ma trezesc brusc cu 140 bpm... Simt o durere constanta în jurul inimii. Si as dori sa știu după cat timp dispar efectele negative, sau ce as putea sa fac sa scap de ele. Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Nu stiu ce e biorinil, dar la puls de 140 + dureri in piep ar cam trebui sa mergi la un medic...Sanatate!