| Giuliano24 a întrebat:

Salutare, am o problema cu erecția, după 3-5minute se duce, poate fi un motiv de panica disfuncția erectila? A apărut des lucrul asta, este remediabil? Păreri despre un urolog bun in București care poate rezolva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu ar strica sa vezi un medic urolog, fiindca disfunctia erectila poate fii de natura emotionala sau fizica.
Poate fii din cauza de stres, de un penis mai mic sau prea subtire, de frica sa nu te faci de rusine in fata fetei, sau poate te-ai obisnuit prea mult cu masturbarea samd.
Dupa cum spuneam, este dificil sa gasesti adevarata cauza cand nu se cunosc toata datele problemei tale.

Mergi cu incredere la medic si cu siguranta vei primi sfaturi si ajutor la nevoie.
In Bucuresti ti-as recomada un urolog foarte bun, seful sectiei de urologie de la Spitalul Theordor Burghele - Dr. Daniel L. Badescu
https://burghele.ro/sectii/sectia-3/

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Lasa trenu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea stresat, te gandesti prea mult si de asta iti pica instrumentul. Poate si fata aia rade si rasul ei iti afecteaza cumva erectia si atunci se inmoaie! Poti sa ii zici fara rusine ca sa nu mai rada si vezi daca se schimba ceva. Da, si la urolog nu ar strica sa te duci sa vezi ce zice si ala!