| Adr1aNNN7 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare...chiar daca e jenanta...
De ceva vreme mi s-a umflat sfarcul stang si nu stiu de ce?!? E normal?
Ce se intampla cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Heya.
Nu trebuie sa te ingrijorezi, este din cauza cresterii.
Este normal la fete sa se intample asta.
Dupa ceva timp sanii tai, se vor opri din dezvoltare, atunci totul va fi okay, iar durerile vor disparea.

| Delia25 a răspuns:

Pai ar fi bine sa mergi la un doctor...happy