| chris7053 a întrebat:

As avea o intrebare. Ochi mei sunt verzi dar nu stiu cum cateodata au conturul albastru si chiar zici ca se "transforma" din verzi in albastri. Cum se explica acest fapt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Am înțeles că depinde de lumina care bate la ochi si de dispoziție. Îți spun doar ceea ce am auzit.

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

De acord cu dandelion... dar poate asa esti tu, o persoana interesanta! happy

| claudiu_7286 a răspuns:

Din cauza luminii

| claudiu_7286 a răspuns:

Poate de la starile emotionale sau din cauza luminii