| Tutorials a întrebat:

Salutare,as vrea sa va intreb nu-i nimi daca o sa fumez doar o tigara vreau sa incerc nu ma critica-ti, am 12 ani.

Si nu veniti cu raspunsuri"CA NU TREBUIE CA DAUNEAZA GRAV SANATATI TALE"eu asta stiu dar eu numai una vreau sa incerc.

Dau FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu zic ca dauneaza, eu n-o sa ma opresc din fumat nici mort, chiar imi caut sicriu cu burlan.dar... daca iti place, mai tarziu ce-o sa faci? Cu una am inceput si eu.
Dependenta de tutun e o treaba serioasa, e bine sa te opresti acum mai ales ca nu-ti cere corpul nicotina, esti doar curios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi și ne ceri nouă aprobare? Ah, da, normal! Părinții habar n-au. happy

Sigur că nu se întâmplă nimic. big grin
Și dacă se întâmplă(la nivel psihologic) atunci să-ți fie de bine!

| Nonameagain a răspuns:

Nu merita sa fii asa curios la 12 ani. Mai bine intreaba cum e. Iti spun eu: te ameteste, nu e prea placut. Plus gustul si mirosul care iti ramine in gura... Las-o balta.