| blintzz a întrebat:

Salutare, de 2-3 zile ma inteapa in partea dreapta foare ușor, când stau in picioare. In prima zi ma durea foarte rau burta, uneori aveam dureri și in stânga foarte ușoare. Este caz de apendicita? O sa merg la doctor zilele astea dar vreau sa vad și părerile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul i ti va putea spune

| DaniTDCI a răspuns:

Da se poate sa fie apendicul, doctorul iti va spune sigur de ce apar aceste dureri

| Madalin699 a răspuns:

Eu zic ca nu e de gluma, pe mine m-a durut intreaga burta tot timpul, nici nu ma gandeam ca ar fi apendicita iar cand m-am dus la doctor deja era peritonita, deci eu zic sa mergi si sa te consulte cineva.