| Sawarekh a întrebat:

Salutare, de astazi dimineata a inceput sa ma doara un pic stomacul.
Am mancat o masa capioasa,( fulgi de ovaz, biscuiti, fulgi de porumb, ciocolata amaruie + miere ) cu lapte.

In general mananc cereale, astazi am mancat ceva mai mult.
Si m-a tinut toata ziua durerea revine dupa fiecare masa, indiferent cat e ea de mica, mananc un mar, o felie de pepene sau un sanwdichi si incepe sa ma doare un pic stomacul in 10-20 minute dupa ce mananc.

A mai patit cineva asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lubeni??38900 a răspuns:

Salut,este de la fulgii de ovăz, numai mânca fulgi de ovăz 4, 5 zile până îți revii. Și consumă mai rar fulgi de ovăz.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Încearcă să bei 24 de ore numai apă să fie la temperatura camerei. Apoi încearcă să mănânc ceva mai ușor primele două mese dacă durere persistă fugi la doctor.

| doctorandus a răspuns:

Dupa parerea mea, mananci prea multi carbohidrati si prea putine grasimi si proteine.