| bleakk a întrebat:

De vreo luna dar si mai inainte am nopti(toate) in care nu am cum sa nu ma trezesc(cel putin odata) si cand ma trezesc am vezica plina si sunt nevoit sa ies la toaleta.Am doar 17 ani,nu cred ca ar trebui sa am probleme cu prostata, insa faptul acesta ca ma trezesc o fi datorita vezicii ca este plina sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu mai bea lichide dupa ora 19 si vei vedea diferenta.

| darrio2007 a răspuns:

Este datorita faptului ca bei multe lichide.Este ceva normal.Nu are nici o legatura ce ti se intampla tie cu acea boala.