| Gym a întrebat:

Deci aparatul care iti masoare kg. se numeste Cantar. Chestia care iti masoara inaltimea cum se numeste? Asi vrea sa imi achizitionez 1 da nu stiu de unde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.metcom-romania.ro/? D=67
Poate te ajută cu adevărat:

| GabiiHaș a răspuns:

Tocu' usii si foloseste ruleta lui taica-tu.

| Azµre a răspuns:

Centimetru

| horia2012 a răspuns:

Dispozitive mai simple "Ruleta pentru masurarea inaltimii":
http://www.teledoctor.ro/......imii-.html
- si profesionale-Taliometre si pediometre:
http://www.metcom-romania.ro/? D=67

| Oana92 a răspuns:

Metru...

| Felys a răspuns:

Ruleta,centimentru,cu asa ceva te poti masura

| MaskedMan a răspuns:

Ruleta

| Gym explică:

Pai cu Ruleta ma masor da as vrea sa cumpar ceva sa aiba si opritoare de aia de asupra capului sa stiu inaltimea mea exacta