| Alexandru_Alex_1990_SRJO a întrebat:

Salutare,imi transpira foarte tare palmele.Ce as putea face sa scap de chestia asta? Mersi happy
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Exista niste tratamente pentru transpirația palmara. Mergi la medic si vezi de ce ai nevoie!

| Iote a răspuns:

Asa ceva are o boala ascunsa. Mergi la medic pentru investigatii. In functie de rezultat, primesti medicatia.

| FaraNume1245 a răspuns:

Am avut și eu asta, chiar câțiva ani. N-am fost la medic, că român fiind, nu m-am dus, că nu eram pe moarte. Mi-a trecut cu timpul. Dacă îți transpiră din cauza emoțiilor, încearcă să scapi de ele. De la căldură, nu cred că ai ce să faci, eventual ceva antiperspirant, dar nu știu dacă este pentru mâini.