| maphiotul a întrebat:

Salutare.
In ultima vreme am vazut ca au nascut si barbatii, stiti cumva daca le curge si lapte din țâțe cat timp e copilul mic?
Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Intrebare clickbait much?laughing

| ReddY25 a răspuns:

rolling on the floor

| blackann a răspuns:

Cine a nascut?

| maphiotul explică (pentru blackann):

David Beckham
Glumeschappy
Cauta pe net si vezi.

| maphiotul explică (pentru blackann):

Thomas Beatie a nascut deja 3 copii...

| blackann a răspuns (pentru maphiotul):

+ ca el a fost femeie, deci nu e o anomalie. nu poti sa sustii ca "un barbat a nascut".
e barbat trans.

| maphiotul explică (pentru blackann):

Vezi ca mai is destui...ti-am dat doar un exemplu

| Drimmero a răspuns (pentru maphiotul):

Cazul Thomas Beatie a fost foarte mediatizat acum vreo ceva ani, el e de fapt un transexual sau transexuala, s-a nascut femeie, si-a efectuat anumite operatii dar si-a pastratat organele reproductive feminine, nu e barbat biologic, e imposibil ca barbat biologic sa ramai gravid doar daca e vorba de anomalii biologice care sunt foarte rare de genul hermafroditilor, deci nu e vreo mare filosofie.

| maphiotul explică (pentru Drimmero):

Si Arnold Schwarzenegger a fost?
Junior (1994)

| Drimmero a răspuns (pentru maphiotul):

Aici e vorba de cazuri concrete nu de filme de comedie...viata bate filmul.

| maphiotul explică (pentru Drimmero):

Atunci de ce au barbatii sfarcuri/țâțe?

| blackann a răspuns (pentru maphiotul):

Pentru ca iau steroizi.

| maphiotul explică:

Tare faza laughing
Meriti fundalaughing

| Michele7 a răspuns:

Am auzit de asemenea grozăvenii, dar nu știu. Vezi și tu pe google.