| UnBaiatOarecare a întrebat:

Salutare la toata lumea:*
Ma doare ingrozitor(insuportabil)maseaua (de minte)!
Va rog din suflet dati-mi un sfat! Mor de dureresad
Multumesc! Fundaaaaaaaaaaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Agenta004 a răspuns:

Ia un agocalmin fiola, dar nul inghiti, il tii in gura pe maseaua respectiva. Din propria experienta iti zic ca merge mai bine cu tuicalaughing

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e cariata atunci mai bine du-te la dentinst[extractia e ultima solutie]

| ParadoxRO a răspuns:

Încearcă să dormi, şi mâine când te trezeşti te duci la medic

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Du-te la dentisthappy