| Camper123 a întrebat:

Ma doare mana cu umarul si spatele si nu imi da voie sa respir ce e mai rau ca nu pot sa misc mana! Va rog ajutati-ma daca stiti dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| rateu a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema la plamani.Du-te la doctor.

| oHarryo a răspuns:

Este necesar sa mergi la un medic, poate fi vorba de o problema la plamani si nu numai. Nimeni de aici nu iti poate pune un diagnostic exact decat sa te directioneze spre un medic, chiar si cel de familie. Multa sanatate!