| nashu40 a întrebat:

Salutare prieteni!
A fost cineva de aici la Institutul de Medicină Aeronautică și Spațială?
Trebuie sa ajung la un control oftalmologic la ei și voiam să știu dacă e ok, în ce condiții te primesc, etc, înainte să-mi fac programare.
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Feri5 a răspuns:

Este un control extrem de amanuntit, bazat pe un barem medical extrem de "crunt", sa zicem. Trebuie sa treci toate vizitele, daca nu treci la ochi, nu poti merge la celelalte si, prin urmare, esti declarat respins.