| япончик a întrebat:

Salutare, spuneti-mi va rog cum curatam murdaria de sub piele, plus gaurile imbibate cu murdarie, de pe fata si nas, dati-mi un site un sunt asa informatii, mersi mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu am auzit sa existe murdarie sub piele si nici gauri de murdarie pe fata sau pe nas.
Poate te referi la punctele negre? (exista crema pentru asa ceva).
Sau daca te referi la curatarea tenului, poti incerca orice fel de crema pusa pe o descheta de demachiat si incepi sa iti aplici pe fata.Vei vedea ca discheta va fi maro din cauza prafului.
Nu stiu daca te-am ajutat, sper ca da.

| morningstar a răspuns:

Ce tare...murdaria de sub piele laughing)

| anonimatus a răspuns:

Este o solutie de la nivea stay&clear.este foarte buna si costa doar 8 leiwinking

| Ştefan_Irina_Elena_1996 a răspuns:

Exista tutoriale pe youtube ca acesta :https://www.youtube.com/watch?v=einO7Zi0aYc uitete la tot videoul