| Alves_Aslan_Robby_1998 a întrebat:

Salutare, sufar de atacuri de panica, si am ramas pot spune cu o chestie destul de jenanta adica sa simt fiecare aer tras, mi-am facut ekg toate analizele nu am nimic la plamani nicaieri, a ramas ca un tic dupa socul care l-am avut cred, este bun extravalerianic biofarm cardio dat de medicul meu? Pentru a imi trece astea si sa-mi revin pentru a intra in normal, adica oxigenul sa fie tras automat si fara a fi simtit de catre corp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sufar de atacuri de panica

Te-a diagnosticat un medic cu așa ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru Alves_Aslan_Robby_1998):

Ok, dacă medicul ți-a recomandat ceva, nu întreba pe site-uri dacă medicul a zis bine. Aici păate să-ți răspunda orice analfabet și zice că e specialist.
Concluzie: ascultă-ți medicul

| Donsavas a răspuns:

Salut! Mergi la consultație la un psihiatru. Aceasta este cea mai rapida cale si sigura de a scapa cat mai repede de stresul asta.