| bogdan171995 a întrebat:

Am 15 ani si de cateva zile am inceput sa prezint dureri minuscule la nivelul tamplelor. Cu acestea a venit si lipsa de concenrare la scoala si ma simt ca obosit. Cu 2 zile in urma am fost muscat de o capusa dar ma incoiesc ca aceasta ar putea fi problema deoarece ea a fost inlaturata complet si ca masura de precautie am facut si un vaccin antitetanic. Am inceput sa iau niste antibiotice numite Zinnat. Am petrecut si putin cam mult timp in fata calculatorului dar daca aceast ar putea fi cauza, de ce inca ma simt asa chiar daca nu am mai sat la un calculator de 3 zile? Imi puteti spune care ar putea fi cauza? As fi foarte recunoascator

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Poate fi chiar de la Zinnat in prospect spune la reactii adverse, dureri de cap, ameteli, etc etc. totusi poti fi prins si de curent, ai putea sa iei antinevralgic, si sa consumi mai multe lichide. Insanatosire grabnica!