| louist91 a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de un sfat. Colega mea de banca ieri cand s-a intors acasa dupa scoala a incercat calatoria astrala. Mi-a spus ca a stat intinsa in pat cam cinci minute dupa care a simtit niste vibratii iar dupa aceea ca nu mai avea aer. Mi-a mai spus ca aseara nu a putut dormi mai deloc dar si cand a facut-o a avut un cosmar cam nasol... Astazi la scoala a avut un atac de panica si nu s-a putut linisti deloc. Colegii mi-ai spus ca in timp ce am fost la farmacie sa imi dea ceva s-o linisteasca a mai avut o criza...
Este posibil sa fie din cauza asta? Ea nu avut niciodata probleme de genul, o puteam considera o persoana sigura pe ea.
Acum... As vrea sa ma ajutati cu un sfat, in caz ca va mai pati ceva sa stiu o optiune de urgenta, sunt foarte ingrijorata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XxAlysiiaxX a răspuns:

Pai...(directionero,pretena mea pe viata laughing ) am trecut si eu prin asta si o sfatuiesc sa se duca la psihologul scolii(mai bine singura, nu cu companie.Adica doar ea si doamna/domnul psiholog). O sa-si rezolve problema!

| louist91 explică (pentru XxAlysiiaxX):

Nu exista asa ceva in scoala noastra