| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU

Am o intrebare, de ce dimineata am o flegma maronie? recunosc ma doare gatul si sunt fumator multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Tata a patit-o grav cand a avut asa, mai incolo daca o sa ai flegma aia plina cu sange, fa bine si du-te la control cat mai urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata gitul se curata de gudronul lasat de tabac (tutun). Daca e cum spui, inseamna ca exagerezi cu tigarile. Acea durere nu e tocmai normala. Fa un control, sa nu faci vreun cancer la git.

| paul999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fumez mult, un pachet nu fumez oricum! happy

| anonim_4396 explică (pentru paul999):

Depinde de sensibilitatea ta. Pentru unele persoane si 5 tigari pe zi sint multe.

| anamariaiancu a răspuns:

Pai bea multa apa! Nu mai bea suc mult si mai lasa tutunul Asta insemna ca iti faci varza ficatul

| paul999 a răspuns (pentru anamariaiancu):

Aha, multumesc, recunosc ca nu mananc sanatos si da cand ies seara in oras beau suc...