| Bossu000918 a întrebat:

Salutare TPU cand cant ceva sau fac un efort sa cânt simt cum inima bate neregulat gen că sare o bătaie ce înseamnă asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Ca nu stii sa numeri. Daca sarea o bătaie erai mort.

| Bossu000918 explică (pentru simplaexsistenta):

Simt o falfaiala in piept cum sa-r opri o secundă

| simplaexsistenta a răspuns (pentru Bossu000918):

Stai linistit, n-ai nimic. Daca ti-e chiar asa frica du-te la un control

| Bossu000918 explică (pentru simplaexsistenta):

Nu sunt obișnuit mai tot timpul simt chestile astea gen simt Că sare o bătaie sau ceva de genul am auzit că inima mai face repausuri din bătut

| simplaexsistenta a răspuns (pentru Bossu000918):

Poate ai aritmie cardiaca. Mai ai si alte simptome?

| Bossu000918 explică (pentru simplaexsistenta):

Nu atât am din astea cănd stau in pat fac un efort sa cânt vorbesc etc simt că bate neregulat

| Bossu000918 explică (pentru simplaexsistenta):

Odată bate tare odată încet

| simplaexsistenta a răspuns (pentru Bossu000918):

Mergi la medic.