| RaduWhovian a întrebat:

Cu timpul mi s-a umflat o vena la frunte pe partea dreapta, aceasta fiind vizibila destul de bine la lumina. Stiti careva niste cauze/urmari? Sunt putin speriat, am persoane cu avc in familie. Tin sa mentionez ca am neglijat destul de mult orele de somn si nu fac multa miscare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am persoane cu avc in familie"

cu atât mai mult, fă o vizită unui medic specialit (ia trimitere de la med de familie)