| lovemyname a întrebat:

De cateva zile am o gaura mica deasupra gaura fundului si imi tot curge un pic de sange, este o gaura mica, si tot mi se pateaza hainele albe
Oare ce sa fac?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Nu te sfii si arata-i mamei tale, ea sigur va gasi solutia pentru problema ta.

| Morticon13 a răspuns:

1.Poti folosi un plasture
2. Poti folosi tricouri inchise la culoare
3. Daca ti-se intampla periodic, poti consulta un medic, mai alesc ca acum au aparut capusele.

| Postolachi_Daniel_1993 a răspuns:

Poti sa pui un dopbig grin