| SmQaLeXuTzz a întrebat:

De vreo 3-4 luni m-am gandit sa incep sa tin regim.De la 72 kg acum am 61.9 dar faza este ca de cand am inceput sa tin regim mananc decat dimineata 3-4 guri si cand vin acasa tot asa, si mai mananc ziua urmatoare dimineata. Inainte mancam mult dar acum daca iau 2-3 guri ma simt full, credeti ca pot patii ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu patesti nimic.s-a adaptat stomacul tauthinking la noul tip de alimentatie.
oricum daca mananci asa putin... poti face anemie sau alte nebunii

| peperonies a răspuns:

Pe termen lung o sa mori. nici macar nu glumesc. 6 luni - 1 an esti mort.

| SmQaLeXuTzz explică (pentru peperonies):

De ceeee, de ce asa o soarta crudaaaa?

| pufulescu a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Eu nu te cred ce spui, cu dieta asta nici sa tragi adanc aer in piept nu ai energie! Totusi pentru ce dieta asta, te duci la vreun concurs?

| SmQaLeXuTzz explică (pentru pufulescu):

Nu dar, vreau sa slabesc pentru la vara, sa ajung la 55 de kg.Si dupa incep sa mananc dar ma duc si la sala ca sa nu mai pun grasime.