| Anonim1018 a întrebat:

Salutare TPU! Ieri am fat cu capul (cu crestetul capului) de niste scari, stres, neatentie, stiti cum e. Mi s-a facut un cucui urias care ma durea. Am reusit sa pun niste gheata abia dupa 2 ore pentru ca am fost plecat. Acum e cam pa fep dar ma doare doar cand pun mana. Sunt motive sa ma ingrijorez? Hematon sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu mai pune mana si nu te va mai durea!

| mi25 a răspuns:

N-ar firau sa mergi la medic si sa faci un RMN.