| Mircel17 a întrebat:

Is baiat si vreau sa va spun ca de ceva timp mi-a aparut o iritatie in zona intima, pielea este rosie si ma mananca rau, tin sa mentionez ca am incercat ceva creme de aloe, galbenele dar niciun rezultat.Am incercat sa nu ma mai dau cu nimic si apar iar mancarimile si pielea se face alba. Ce unguent recomandati? Nu conteaza pretul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca si unguentul cu efect antibiotic Fluocinolon N Atb. In cazul in care nici asa nu se vindeca, consultatia medicala devine necesara. Multa sanatate!

| Mircel17 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult o sa l incerc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor la urologie sa te consulte poate este o infectie si ai nevoie de tratament. Dar bubele unde au apărut pe penis?

| Mircel17 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doar pe piele is iritatiile pe penis nu i nimic