| Laur12345678 a întrebat:

Salutare, TPU! Ocazional ( si prin ocazional vreau sa zic odata la cateva luni) ma mai inteapa inima cand trag aer in piept. Ma inteapa extrem de usor, daca nu dau importanta aproape ca nu-mi dau seama. Din nou asta se intampla la cateva luni si ma tine vreo juma de ora MAXIM. Credeti ca este ceva grav? A mai patit cineva vreo chestie de genul? Am citit in alte parti si am auzit ca este normal pentru un adolescent de 17 ani. Multumesc pentru raspunsuri!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu este inima, sunt plamanii.

| Laur12345678 explică (pentru xerxes1):

Si este grav? Este timpul sa ma ingrijorez?

| Laur12345678 explică (pentru xerxes1):

Si este grav?

| xerxes1 a răspuns:

Eu m-am lasat de fumat si a trecut.In cazul tau nu stiu.
In special cand era rece afara, simteam asta.