| anonim_4396 a întrebat:

Știu ca ora la care postez întrebarea este cam târzie dar am rămas pe gânduri și m am gândit sa va spun problema mea aici.
Am 17 ani și următoarea problema e cam jenanta.îmi creste par pe penis. Deci pe suprafața penisului. Mi am cumpărat aparat de ras corporal care într-adevăr mă scăpa de firele acelea deoarece are capăt de netezire,dar deja după câteva zile mă înțeapă ușor la atingere. Este ceva normal sau sa mă gândesc ca sunt un "ciudat"?. Ar mai fi o problema. Nu îmi pot decalota penisul complet. Când este în erecție mă doare dacă încerc sa îl decalotez, doar când e în stare flasca pot pana într un anumit punct când îmi e frica sa îmi iasă afară glandul de tot.Și renunț. Nu mi am început viața sexuală. Aștept sfaturile dvs și sper sa nu fiu un "ciudat"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi o problema de ordin hormonal.

http://www.selfgrowth.com/......-whats-not

nu esti singurul cu problema asta oricum.

| K4ppy a răspuns:

Am par acolo de mult timp. și dădea un aspect neplăcut Îți dai seama. Acum, cu ce mă ajuta pe mine dacă nu o sa l mai rad?

| K4ppy a răspuns:

Și în legătură cu decalotatul. știe cineva dacă e normal și la ca la primul contact sexual o sa îl pot decalota?

| K4ppy a răspuns:

Încă câteva păreri?

| Vlad_Ristty_1977 a răspuns:

Nu te mai epila acolo...of...trebuia sa ai par acolo de mai de mult.e normal sa fie aspru.nu il mai rade/epila.stai chill trece