| Giuliano24 a întrebat:

Salutare tuturor am 17 ani, nu am fimoza, am avut, pe scurt, penisul meu poate fi decalotat in stare flasca, in stare de erectie foarte greu(jumatate aproape complet) cand este delocatat in stare flasca si lasat asa, starea de erectie nu poate sa apara din cauza preputului care este foarte strans, practic capul se stranguleaza, ce sfaturii imi dati? sa merg la urolog? operatie de circumcizie sau alte metode?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la doctor. Daca vrei sa incerci ceva pe cont propriu, poti exersa la dus (tragi pana devine neconfortabil, dar nu chiar dureros). Ai mai putea incerca sa foolosesti crema Dermovate care iti "inmoaie" zona:
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1121

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, treuie sa faci o operatie de circumcizie. Vorbeste cu parintii tai, dar daca iti este rusine asteapta pana faci 18 ani, dar tot trebuie sa le spui si parintilor tai, totusi treci printr-o operatie.

| AdrienWH a răspuns:

Mergi la doctor.El va sti ce sa faca.