| Val3 a întrebat:

Salutare tuturor! Am avut rosu in gat urmat de puroi acolo. mi-a trecut insa pe partea stanga a gatului mi-a ramas acolo o gaura pe peretele gatului. ce-i drept am cam neglijat asta deoarece vremea este foarte calda iar o racoritoare este binevenita oricand. am luat si pastile, m-a lasat durerea, aci apare, aci disparte. Gaura aceea inca este acolo iar pe aceeasi parte sub maxilar am ceva umflat (nu foarte tare). Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Ce mai astepti? du-te la doctor, crezi ca te vor ajuta niste postari online ale unor oameni care nu au aproape nici o legatura cu medicina?

Ca un mic sfat, bea ceai cu lamaie si miere ツ