| Se7en98 a întrebat:

Salutare tuturor, vreau sa intreb daca este vreo problema in faptul ca beau foarte multa apa, gen 6-7 kg pe zi? nu beau pentru ca mi-e sete, ci doar asa. pur si simplu imi pun niste sticle cu apa langa PC si pana seara sunt goale happy... este vreo problema in asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xbook2015 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar consumul mare de lichide este ascociat cu diabetul insipid. Stii cumva daca ai si hipotensiune.

| xbook2015 a răspuns:

Am gasit un articol despre excesul de apa citestel si trage singur concluzia http://semneletimpului.ro/......tatii.html