| Mahmou a întrebat:

Salutare, va rog ajutati. Mama mea ma nebuneste la cap si am numai stres.
Stiu suna ciudat dar trebuie ca altfel ajung la spital.
Cum sa scap de mama mea fara sa isi dea seama? Rog ajutati-ma, o sa ajung la spital daca mai stau asa si nu ma simt bine, cred ca am ceva cu sanatatea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Eu zic sa suni tu la salvare dacă iti este rau. Dacă nu,atunci asculta de mama ta. Poate cheamă ea salvarea sa te consulte sau mergeti pe zi la medicul de familie,sa vada daca esti bine. E normal sa si faca griji, se pune în locul tau si sa nu uitam ca e femeie matura, își asumă o răspundere.
Dacă vrei să te internezi pentru a scăpa de mama ta, te poti înterna pe motive de sănătate mintală, pe probleme nervoase urmând să ti faci internarea pentru câteva zile la spitalul de psihiatrie pediatrica. Ai nevoie de acordul ei pentru asta.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii esti un copchilas fara minte. Asculta de mama ta daca vrei sa-ti fie bine in viata. Mergi si te culca. E tarziu pentru tine la ora asta.

| ParisHilton a răspuns:

Nu iti neglija mama niciodată, nu merita?