| Kornuletz540 a întrebat:

Salutări. Ce metode de răcorire să folosesc când merg pe stradă, gen să beau niște ceaiuri sau să mănânc numai înghețată sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu prea ai ce sa faci, doar sa iei iei apa rece intr-un termos, sa porti sapca/palarie, sa mergi pe la umbra, sa te imbraci cu haine lejere si sa eviti pe cat posibil deplasarile la orele pranzului.

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Bidon cu apă

| ionur a răspuns:

Eu îmi iau fanta rece mereu și ceva dulce chiar asta am să-mi iau acum când o sa ajung la magazin