| anonim_4396 a întrebat:

Salutari tuturor.Am 15 ani si sunt nedumerit cu privire la mainile mele.Desi am palmele destul de mari, mainile sunt foarte slabe si subtiri.Chiar nu stiu ce sa mai fac.Ma uit in oglinda la maini si imi vine sa ma enervez. Orice sfat e binevenit.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Mergi la tara si fa cunostinta cu grebla, sapa ect.

| paulthegame a răspuns:

Mai mult e in capul tau las" ca mai ai de crescut!

| Burjon a răspuns:

Banuiesc ca locuiesti in oras si nu ai facut cunostinta cu uneltele agricole, sapa furca, grebla lopata. Eu le-am folosit ceva timp si acum nu mai reusesc sa scap de bataturi. Am impresia ca am palmele mai tari ca talpile, sunt aspre si tari si groase exact cum vrei tu!