| TeKs2911 a întrebat:

Salz TPU
Am si eu o intrebare!
Ma doare tare urechia pe dinafara si putin inauntru... n-as prea vrea sa ma duc la doctor
Vreau ceva care sa iau de la farmacie sau ceva naturist
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| paulaaaaa a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la doctor, in cel mai rau caz poate fi otita, nu este grava, se trateaza in 3 zile si nu este dureros.

1 răspuns:
| Deutza4747 a răspuns:

Nu sunt sigura ce ai dar si pe mine m-a durut anul trecut urechea si am luat un spray numit audispay dar cel mai bine ar fi totusi sa te duci la doctor