| Curious9 a întrebat:

Sangele iese din splina in timpul actului sexual? Sau numai in situatii pur extreme in care viata este in primejdie? De unde provine sangele care 'umfla' corpul cavernos si provoaca erectia?
Astept opinii avizate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Nu stiu de-astea.

| Curious9 explică (pentru johnyxus):

Si... de ce raspunzi? Doar ca sa lupti pentru 'trofee' virtuale?

| johnyxus a răspuns (pentru Curious9):

Nu lupt pentru nimic, te poti informa si ai sa vezi, plictiseala, imi cer scuze daca te-a deranjat raspunsul.

| Curious9 explică (pentru johnyxus):

Macar esti cinstit si iti ceri scuze. Calitate rara in zilele noastre. Eu chiar astept un raspuns serios. Am cateva 'curiozitati medicale'... pacat ca limita e de 4 intrebari pe ora. happy