| danyella12 a întrebat:

Sanii nu au cum sa ramana asa nu? mai cresc pana la varsta de 18 anii? pe la ce varsta incep sa isi ia o forma mai mare asa mai ca mama...eu am 13 anii am dar nu. asa mari ca mama mea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pai trebuie sa ai rabdare,odata cu trecerea anilor, o sa iti mai creasca, si mai ales dupa ce o sa nasti.

| Nede a răspuns:

Gandeste'te si tu...mama ta are in jur de 40 de ani probabil.a fost si insarcinata cu tine.deci nu o sa poti sa le ai ca mama ta...si da.sanii se dezvolta pana la 18 ani.

| noname_1435 a răspuns:

Esti proasta rau...