| LoneGunman a întrebat:

Saptamana trecuta mi-au inghetat bratele, ma ustura cand incord venele, au trecut 7 zile de la intamplare dar nu mi-a trecut de tot, si imi pocnesc bratele. Este normal, trece de la sine?
Eram imbracat numa in tricou si geaca subtire, nu am simtit anume ca imi ingheata bratele, ulterior cand mi-am intins bratele am realizat ca nu ii mai simt. mi-au fost inghetate aproximativ ~2 ore~, erau vreo -5 grade afara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wpAbby a răspuns:

Ca sa fi sigur vorbește cu cineva care se pricepe cu chestiile astea